ATdata®Light

← Назад


ATdata®Light Функційний програмний засіб (ПЗ) ATdata®Light, забезпечує виконання функцій АСКОЕ у відповідності до вимог «Правил користування електричною енергією» та «Інструкції про порядок комерційного обліку електричної енергії». Інноваційний інтерфейс користувача, сучасна технологія використання додаткових сервісів, зручність інсталяції та оновлення.

Архітектура «клієнт-сервер», «тонкий клієнт».

У ПЗ реалізований багаторічний досвід (15 років) експлуатації функційного програмного засобу ATdata®.

При використанні ПЗ разом з технічними засобами ТОВ ТРИОС, експлуатацією засобів у відповідності до вимог виробника улаштована АСКОЕ отримує гарантію не менше трьох років.

Додаткові сервіси ПЗ ATdata®Light:

Технологічна підтримка – надає Вам можливість отримувати оновлення програми та консультації по роботі з програмою Atdata®Light.

ATdata®Light Відправка макетів – надає можливість відправляти макети даних у встановлених форматах (30817, 30818, 30917 та окремий формат).

ATdata®Light Прийом макетів – надає можливість приймати дані у вигляді макетів у встановлених форматах (30817, 30818, 30917) та опрацьовувати їх.

ATdata®Light Контрольні виміри – дає можливість створювати звіт для контрольних вимірів згідно з «Методикою проведення контрольних вимірів фактичної електричної потужності в споживачів у години максимуму навантаження об’єднаної енергетичної системи України».

Типи звітів:

1. Протокол вимірів добового активного електричного навантаження.

2. Протокол вимірів добового споживання та генерації реактивної потужності.

3. Зведена відомість результатів вимірів активного електричного навантаження.

4. Зведена відомість результатів вимірів споживання та генерації реактивної потужності.

5. Добові графіки активного та реактивного електричного навантаження.


АСКОЕ ATdata®Light Мультиметр – надає можливість отримувати, переглядати та зберігати миттєві значення показників приладів обліку. Прилади обліку, які підтримуються: SL 7000, ACE 6000, LZQM, EPQS, GAMMA 100.

Розрахунок втрат – дає можливість розраховувати втрати в трансформаторах, кабельних лініях, повітряних лініях згідно з «Методичними рекомендаціями визначення технологічних витрат електричної енергії в трансформаторах і лініях електропередавання». Типи втрат:

1. Втрати в двообмотковому трансформаторі.

2. Втрати в трьохобмотковому трансформаторі.

3. Втрати в кабельній лінії.

4. Втрати в ізоляції.

5. Споживання електроенергії в нічний час інверторами.