Оператор даних

Свідоцтво оператора АСКОЕ Генеруючі компанії виробляють електричну енергію та продають її в Оптовий ринок електричної енергії України (ОРЕ). Постачальники електричної енергії по регульованому та нерегульованих тарифах купують електричну енергію на межі ОРЕ. На межі ОРЕ проводять всі розрахунки за електричну енергію. Для урахування обсягу перетікання електричної енергії між виробниками та постачальниками, на межі ОРЕ, встановлені автоматизовані системи комерційного обліку електричної енергії (АСКОЕ). У кожної АСКОЕ на межі ОРЕ є свій Оператор даних комерційного обліку, кожен Оператор, по технологічній складовій, підпорядковується Головному Оператору АСКОЕ ОРЕ. Функції Оператора даних відповідають вимогам ПКЕЕ та ІКО.

Наша компанія є першим Оператором даних комерційного обліку електричної енергії на оптовому та роздрібному ринках електричної енергії України. Ми забезпечені власним data-центром, власною мережею збору первинних даних, власними протоколами міжсистемної взаємодії. Це дозволяє персоналу компанії безперервно забезпечувати технологію інформаційної взаємодії між суб’єктами ОРЕ та Головним Оператором ОРЕ. Виконання функцій Оператора даних комерційного обліку надає наступні переваги суб’єкту ОРЕ:

– 100% забезпечення технології ОРЕ;

– швидке реагування на зміни в технології ОРЕ;

– використання мережі передачі даних Оператора;

– використання особливих сервісів Оператора;

– забезпечення технології ОРЕ у вихідні та святкові дні;

– можливість швидкої модернізації АСКОЕ;

– фактор «третьої сторони» при суперечках з суміжним суб’єктом ОРЕ;

– відсутність потреби в утриманні технологічного персоналу у різних службах;

– використання технічних засобів АСКОЕ (АСОЕ) інших виробників;

– вартість послуги значно менша витрат на власне утримання відповідної технології.

Кожного дня програмні та технічні засоби, що забезпечують виконання функцій Оператора даних комерційного обліку суб’єкта ОРЕ, удосконалюються.

У Вас є можливість працювати з передовими технологіями. Рахуйте.