Сонячні електростанції

Сонячні електростанції Виробництво електричної енергії з відновлювальних джерел енергії, а саме енергії сонця, є перспективною інвестицією в Україні протягом найближчих п’яти років (2016). Сонячні електричні станції (СЕС) будуються по всій території України. Створення, будівництво СЕС є доволі специфічним процесом як в організації так і в технічному забезпеченні та експлуатації станцій. Є ряд властивостей інсталяції обладнання станцій, які впливають на багаторічні технічні та комерційні показники роботи станції.

Наша компанія має досвід участі у проектах створення (будівництва) та експлуатації станцій як проектувальник, інсталятор та оператор даних автоматизованої системи комерційного обліку електричної енергії (АСКОЕ). Немає значення на якому етапі фахівці нашої компанії можуть підключитись до виконання робіт по створенню або експлуатації діючої АСКОЕ. Головне – отримати результат. Результат – це можливість продажу електричної енергії в Оптовий ринок електричної енергії України. З завершенням улаштування СЕС «все тільки починається».

Наша компанія пропонує декілька варіантів співпраці з інвесторами СЕС.

Перший – це співпраця з інвестором, починаючи з проекту АСКОЕ до реєстрації АСКОЕ в ОРЕ.

Другий – співпраця з інвестором з моменту, коли всі роботи по створенню АСКОЕ виконані, необхідна реєстрація в ОРЕ.

Третій – надання послуги Оператора даних АСКОЕ. Ліцензія на використання функційного програмного засобу надається безкоштовно.

Четвертий – розширення (збільшення потужності) СЕС з встановленням іншого тарифу. Весь комплекс робіт по АСКОЕ.

П’ятий – приведення АСКОЕ СЕС у відповідність до вимог ЗУ «Про електроенергетику» ст. 15 (власні потреби).