Теплоелектроцентралі

Теплоелектроцентралі Теплоелектроцентралі (ТЕЦ) виробляють тепло та електроенергію. Відмінність ТЕЦ від інших видів електрогенерації є безпосереднє приєднання споживачів до мереж станції. У багатьох випадках станція власним виробітком електричної енергії не покриває потреби споживачів і отримує додатковий обсяг електричної енергії з зовнішніх мереж. У випадку відсутності власного виробітку електричної енергії станція працює як понижуюча станція. Робота станції характеризується великим обсягом власних потреб (що обумовлено способом виробництва) та витрат на забезпечення транзиту електричної енергії. АСКОЕ ТЕЦ складається, як правило, з великої кількості точок обліку, здебільшого по стороні споживання.

ТОВ ТРИОС має багаторічний досвід улаштування та експлуатації АСКОЕ на ТЕЦ, з урахуванням особливостей роботи теплоелектроцентралей.

Крім АСКОЕ пропонується до використання новітній програмний засіб Energy Management System "EnergyVision®", де більшість додатків створено для генеруючих станцій.