ГОЛОВНА ПРОПОЗИЦІЇ ПУБЛІКАЦІЇ ПРО КОМПАНІЮ ПОСЛУГИ КОНТАКТИ

ДЕКЛАРАЦІЯМи раді, що Ви відвідали наш сайт і ознайомилися з інформацією, що знаходиться на ньому. Ми дозволяємо роздруковувати цю інформацію для особистого використання і зберігати її на своєму персональному комп’ютері. Проте, ми хочемо проінформувати про деякі обмеження, встановлені нами для усіх відвідувачів сайта компанії ТРИОС, і просимо дотримуватись усі викладені нижче правила.


Сайт містить інформацію, що є власністю компанії ТРИОС. Дана власність містить у собі авторські права, торговельні знаки й інформацію про технології, але цим не обмежується. Усе вищезгадане представлено у вигляді текстів, графіків, аудіо-, відео- і даних, що завантажуються. Компанія ТРИОС зберігає за собою усі права на вищезгадані матеріали, призначені винятково для споживачів компанії ТРИОС і представлені тут для зручності відвідувачів сайта.


Компанія ТРИОС не може гарантувати точність, повноту і надійність інформації, викладеної на сайті. Отже, ви не можете цілком довіряти відомостям, опублікованим на сайті, поки не одержите від нас відповідне письмове повідомлення.


Не покладайтеся цілком на інформацію, розміщену на сайті, і не використовуйте її для купівлі, продажу.


Ні при яких обставинах компанія ТРИОС не несе відповідальності за прямий, непрямий, випадковий, штрафний і будь-який інший збиток у зв’язку з використанням представлених тут послуг і матеріалів.


Незважаючи на дозвіл завантажувати будь-які дані із сайта, компанія ТРИОС зберігає за собою авторські права і торговельні знаки на всі представлені текстові і графічні матеріали. Компанія не надає права відтворювати будь-які з них у якій би то не було формі й з будь-якою метою, за винятком особистого використання.